پیش‌خرید کتاب شازده‌کوچولو در مترو

شازده کوچولو در مترو
شازده کوچولو در مترو

دبیرخانۀ جایزۀ ادبیات اقلیت ـ پس از اتمام تمامی مراحل فنی آماده‌سازی کتاب و اخذ مجوزهای لازم، اکنون این امکان برای تمامی علاقه‌مندان فراهم آمده است که تا پیش از اتمام کار چاپ و نشر، این کتاب را با تخفیف ویژه پیش‌خرید کنند تا علاوه بر حمایت آنان از انتشار کتاب، جزو نخستین کسانی باشند که این کتاب پس از نشر بلافاصله به دستشان خواهد رسید.

پیش خرید کتاب تا تاریخ ۱۵ آذر ۱۳۹۶ با ۳۰ درصد تخفیف (۱۲۶۰۰ تومان) و پس از این تاریخ تا هنگام انتشار کتاب، با ۲۰ درصد تخفیف (۱۴۴۰۰ تومان) خواهد بود. (پیش‌بینی ما این است که کار انتشار کتاب تا آخر آذر به پایان برسد.)

برای پیش خرید این کتاب، کافی است که از طریق فرمی که لینک آن در انتهای این متن آمده است، ابتدا مشخصات دقیق و کامل شخصی و پستی خود را و نیز تعداد جلد درخواستی از کتاب را در فرم وارد کنید، پس از اطمینان از صحت اطلاعات، با کلیک بر کلید «پرداخت» به صفحۀ پرداخت الکترونیک درگاه زرین‌پال متصل خواهید شد که پرداخت در آن با تمامی کارت‌های شبکه شتاب ممکن است.

پس از پرداخت موفق، ایمیلی برای شما فرستاده خواهد شد که حاوی اطلاعات خرید شما و به منزلۀ رسید آن است.

اولویت دبیرخانۀ جایزۀ ادبیات اقلیت، به عنوان ناشر این کتاب، بلافاصله پس از اتمام چاپ و صحافی، بسته‌بندی و ارسال کتاب‌های پیش‌خریدشده و ارسال آن از طریق پست برای کسانی است که اقدام به پیش‌خرید کتاب کرده‌اند و پس از آن، فروش عادی کتاب، آغاز خواهد شد.

قبل از خرید بار دیگر به این نکات توجه فرمایید:

ـ اطلاعات شخصی و پستی خود را به طور کامل و دقیق بنویسید؛

ـ مبلغ نهایی پرداختی شما بر اساس تعداد کتاب درخواستی و نیز انتخاب مقصد (تهران یا شهرهای دیگر) تعیین خواهد شد؛ (در صورت ناهمخوان بودن آدرس با انتخاب مقصد، فرم پذیرفته نخواهد شد.)

ـ هزینۀ پست و ارسال کتاب، برای تهران ۶۵۰۰ تومان و برای مناطق دیگر ایران ۸۵۰۰ تومان خواهد بود؛

ـ این فرم مخصوص متقاضیان داخل ایران است. متقاضیان خارج از کشور، باید از طریق ایمیل [email protected] با دبیرخانه تماس بگیرند.

ـ رسید خرید شما به آدرس ایمیل ثبت شده در فرم ارسال می‌شود؛ در حفظ اطلاعات آن برای پیگیری احتمالی خریدتان کوشا باشید؛

ـ خرید شما به وسیلۀ تمامی کارت‌های شتاب از طریق درگاه زرین پال انجام می‌شود.

مشخصات ظاهری کتاب:

نام: شازده‌کوچولو در مترو

ناشر: دبیرخانۀ جایزۀ ادبیات اقلیت

تعداد صفحات: ۲۳۲ صفحه

قیمت پشت جلد: ۱۸۰۰۰ تومان

© تمامی حقوق برای دبیرخانۀ جایزۀ ادبیات اقلیت محفوظ است.

مهلت پیش‌خرید کتاب به پایان رسیده است.

برای خرید کتاب با ده درصد تخفیف به این صفحه بروید

 

فهرست تفصیلی پیش‌فروش کتاب شازده‌کوچولو در مترو