طرح خرید حمایتی بسته‌های تخفیفی کتاب شازده‌کوچولو در مترو

تمامی علاقه‌مندان می‌توانند با خرید یکی از #بسته‌های_تخفیفی زیر، ضمن خرید تعدادی از کتاب شازده‌کوچولو در مترو، و با هدیه دادن آن به دیگران، به رساندن پیام جشنواره به گوش دیگران کمک کنند و علاوه بر آن، از تداوم فعالیت جشنواره و دبیرخانه جایزه ادبیات اقلیت حمایت کنند.

فهرست کامل نویسندگان کتاب

🎁بستۀ تخفیفی شمارۀ یک: شامل ده نسخه کتاب با تخفیف ۲۰٪ و ارسال رایگان به سراسر کشور. قیمت نهایی بسته: ۱۴۴۰۰۰ تومان. (قیمت هر جلد کتاب: ۱۴۴۰۰ تومان).

🎁بستۀ تخفیفی شمارۀ دو: شامل پانزده نسخه از کتاب با تخفیف ۲۵٪ و ارسال رایگان به سراسر کشور. قیمت نهایی بسته: ۲۰۲۵۰۰ تومان. (قیمت هر جلد کتاب: ۱۳۵۰۰ تومان)

🎁بستۀ تخفیفی شمارۀ سه: شامل بیست نسخه از کتاب با تخفیف ۳۰٪ و ارسال رایگان به سراسر کشور. قیمت نهایی بسته: ۲۵۲۰۰۰ تومان. (قیمت هر جلد کتاب: ۱۲۶۰۰)

🎁بستۀ تخفیفی شمارۀ چهار: شامل سی نسخه از کتاب با تخفیف ۳۵٪ و ارسال رایگان به سراسر کشور. قیمت نهایی بسته: ۳۵۱۰۰۰ تومان. (قیمت هر جلد کتاب: ۱۱۷۰۰ تومان)

🎁بستۀ تخفیفی شمارۀ پنج: شامل پنجاه نسخه از کتاب با تخفیف ۴۰٪ و ارسال رایگان به سراسر کشور. قیمت نهایی بسته: ۵۴۰۰۰۰ تومان. (قیمت هرجلد کتاب: ۱۰۸۰۰ تومان)

✍🏼 📸 اگر از نویسندگان کتاب و شرکت‌کنندگان در جشنواره هستید و در این طرح شرکت کردید، از امضایتان بر کتاب شازده‌کوچولو در مترو عکس بگیرید و برای ما بفرستید. ما این عکس‌ها را در کانال و دیگر رسانه‌های مرتبط با دبیرخانۀ جایزۀ ادبیات اقلیت منتشر خواهیم کرد.

قبل از خرید به این نکات توجه فرمایید:

ـ اطلاعات شخصی و پستی خود را به طور کامل و دقیق بنویسید؛

ـ این فرم مخصوص متقاضیان داخل ایران است. متقاضیان خارج از کشور، باید از طریق ایمیل prize@aghalliat.com با دبیرخانه تماس بگیرند.

ـ رسید خرید شما به آدرس ایمیل ثبت شده در فرم ارسال می‌شود؛ در حفظ اطلاعات آن برای پیگیری احتمالی خریدتان کوشا باشید؛

ـ خرید شما به وسیلۀ تمامی کارت‌های شتاب از طریق درگاه زرین پال انجام می‌شود.

شازده کوچولو در مترو
شازده کوچولو در مترو

مشخصات ظاهری کتاب:

نام: شازده‌کوچولو در مترو

ناشر: دبیرخانۀ جایزۀ ادبیات اقلیت

تعداد صفحات: ۲۳۲ صفحه

قیمت پشت جلد: ۱۸۰۰۰ تومان

© تمامی حقوق برای دبیرخانۀ جایزۀ ادبیات اقلیت محفوظ است.

 

بروید به:

فرم طرح خرید حمایتی بسته‌های تخفیفی کتاب شازده‌کوچولو در مترو

 

برای خرید کمتر از ده نسخه به این صفحه بروید:

خرید کتاب شازده‌کوچولو در مترو با ۱۰ درصد تخفیف

خرید حضوری کتاب:

  • تهران: کتاب‌فروشی کاغذ / آدرس: میدان انقلاب، نرسیده به جمالزاده جنوبی، کوچه مهرناز، بازار کتاب ایران، طبقه اول، پلاک ۶۴ / از ساعت ۱۷ تا ۲۱ تلفن: ۰۹۳۷۰۰۹۳۵۳۹
  • تهران: کافه بوم / آدرس: خیابان انقلاب، خیابان دانشگاه، پاساژ دانشگاه، کافه بوم.
  • تهران: دفتر سایت ادبیات اقلیت / آدرس:‌ خیابان ولیعصر، بالاتر از سپه، ابتدای خیابان جامی، پلاک ۱۶۰، واحد ۵ / از ساعت ۱۲ تا ۱۷ تلفن: ۰۹۳۳۰۷۸۳۶۱۳
  • مشهد: چهارراه دکترا، خیابان ابن سینا، ابن سینای ۶، کافه کتاب سلام
  • قم: میدان مفتح، فروشگاه خانۀ کتاب کودک

برای اطلاعات بیشتر یا ارسال کتاب با پیک با این شماره تلفن‌ها تماس بگیرید: ۰۹۳۳۰۷۸۳۶۱۳ و ۶۶۹۷۵۱۳۴ (۰۲۱)